Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » BLOG » MIGOMATY inwertory, którymi można spawać wszystko!

MIGOMATY inwertory, którymi można spawać wszystko!

SPAWANIE MIG/MAG

Obecnie spawanie MIG/MAG jest stosowane niemal wszędzie. Najczęściej można je spotkać w przemyśle ciężkim i średnio ciężkim, np. budowie statków, produkcji konstrukcji stalowych, rurociągów i zbiorników ciśnieniowych.Często służy także do napraw i prac konserwacyjnych. Spawanie MIG/MAG jest też powszechnie stosowane do łączenia blach, szczególnie w branży samochodowej, warsztatach blacharskich i przemyśle drobnym. Spawarki MIG/MAG to rozwiązanie popularne wśród hobbystów i użytkowników domowych.
 
Spawarka MinarcMig KEMPPI MIGOMAT PRZENOŚNY
 
Dostępność: Ostanie sztuki zapytaj o dostępnośćSPAWARKA KEMPPI MINARCMIG EVO 200 to duża moc i wysoka jakość spawania MIG/MAG. MinarcMig Evo 200 waży tylko 13kg, a generuje 200A przy zasilaniu jednofazowym.
SPAWARKA MIG/MAG KEMPPI KEMPACT 323A, UCHWYT GX 253 G - 3,5 m
 
Dostępność: Czas oczekiwania do 7 dniSPAWARKA KEMPPI KEMPACT 323A MIG/MAG MIGOMAT Półautomat inwertorowy kompaktowy 320 A. SPAWARKA KEMPACT RA powstała z myślą o potrzebach nowoczesnych warsztatów spawalniczych. Charakteryzuje się unikalnym, eleganckim, a zarazem praktycznym wzornictwem.
 
Dostępność: Czas oczekiwania do 7 dniSpawarka KUHTREIBER MAKin 250 Double Pulse to profesjonalne urządzenie do spawania metodą MIG-MAG, MMA oraz TIG-Lift - 3W1. Zastosowanie w przemyśle, na budowie i w każdym warsztacie.
SPAWARKA MIG/MAG PSI 200 PRO wariant z uchwytem Abicor BinzelGRIP 15 4m PATON
 
Dostępność: Czas oczekiwania do 7 dniSPAWARKA MIG/MAG PATON przeznaczona do półautomatycznego spawania łukowego w metodzie MIG/MAG, spawania łukowego w osłonie gazów metodą TIG oraz ręcznego spawania łukowego elektrodą otulona MMA, prądem stałym (DC) z możliwością wykorzystania funkcji PULSE
 
KEMPPI KUHTREIBER PATON TIGER
 

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii BLOG
  • Spawarka Minarc Evo 180 Kemppi specjalna cena, promocja, rabat!
  • Dysze,elektrody,części,plazma,hypertherm,palnik,duramax.powermax
  • Przyłbica spawalnicza, maskaspawalnicza,kask spawalniczy, beta e
012
0
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu